Skip to content
pompy ciepła bielsko biała

Opinia użytkownika pompy ciepła

Pompa ciepła Monoblok HITACHI

HITACHI_Yutaki_M
OGRZEWANIE C.O. (RÓWNIEŻ CHŁODZENIE)
PODGRZEWANIE WODY UŻYTKOWEJ C.W.U
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Pompa ciepła zamienia energię elektryczną w energię grzewczą 4-5 krotnie!!

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Pompa ciepła zamienia energię elektryczną w energię grzewczą 4-5 krotnie!!

Jak przebiega montaż pompy ciepła

Szafa hydrauliczna - w pełni wyposażona do współpracy z pompą ciepła, zbiornik c.w.u. ze stali nierdzewnej 316L

OPIS_IZZIFAST

Pompy ciepła – Bielsko-Biała, Śląsk i okolica

Sekretem prawidłowej pracy instalacji grzewczej opartej o pompę ciepła jest odpowiedni dobór urządzenia oraz sposób jego montażu. Prawidłowy montaż pomp ciepła gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia przez długi czas eksploatacji, przy jednoczesnym efektywnym działaniu samej pompy. Ze względu na uniwersalny charakter pompy ciepła montaż urządzenia można wykonać w dowolnym obiekcie – zarówno obiekcie nowopowstającym, jak i budynku remontowanym. Istnie również możliwość przeprowadzenia modernizacji wykonanej wcześniej instalacji i wymiany pompy ciepła na wysoce energooszczędne rozwiązanie nowej generacji. Możliwości w tym zakresie są bardzo duże, co przekłada się na wiele sposobności korzystania z taniej i bezpiecznej energii do ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń, jak również podgrzewania ciepłej wody użytkowej.   

Montaż pomp ciepła

Montaż pomp ciepła to obok instalacji fotowoltaicznych jedna z naszych specjalności. Pompy ciepła montujemy na potrzeby klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz gospodarstw rolnych – każdorazowo dobierając typ urządzenia do źródła energii cieplnej oraz przeznaczenia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wybierać wysokiej jakości rozwiązania o dużej sprawności – nasze pompy ciepła zamieniają energię elektryczną w energię grzewczą w stosunku 1 do 5, co przekłada się na wysoki komfort cieplny przy zaskakująco niskich rachunkach za energię elektryczną. Pompy ciepła montujemy zarówno w obiektach korzystających z energii sieciowej, jak i nieruchomościach wyposażonych we własne elektrownie słoneczne. W przypadku tych drugich wybór pompy ciepła poprzedzamy przeprowadzeniem audytu energetycznego budynku. Specjalizujemy się również w doborze paneli słonecznych do obiektów, które już korzystają z energii cieplnej generowanej przez pompy ciepła.

Ze względu na wysoką sprawność oraz uniwersalny charakter pompy ciepła doskonale sprawdzają się we wszystkich typach budynków i zastosowaniach. Z ich właściwości możemy korzystać zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i przestrzeniach użytkowych. Montaż pomp ciepła pozwala na ograniczenie wydatków energetycznych także w gospodarstwach rolnych, szczególnie tam, gdzie ze względu na prowadzoną hodowlę bydła lub drobiu niezbędne jest zapewnienie odpowiednich warunków termicznych w oborach, kurnikach czy stajniach.

Pompy ciepła z montażem

Siedzibą naszej firmy jest miasto Bielsko-Biała. Montaż pomp ciepła oferujemy na terenie całego województwa śląskiego, jak również innych ościennych województw, współpracując w tym zakresie z inwestorami indywidualnymi, przedsiębiorstwami i gospodarstwami rolnymi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Długa żywotność

Długa żywotność

Systemy grzewcze oparte na pompie ciepła działają płynnie płynnie przy normalnym użytkowaniu średnio przez okres 15-20 lat.

Trwałość

Trwałość

Pompa ciepła jest bezpiecznym urządzeniem, zapewniającym długoletnie i ekonomiczne użytkowanie.

Długoletnia gwarancja

Długoletnia gwarancja

Wydłużona 5 letnia gwarancja na kompletny system grzewczy.

Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna

Najwyższa klasa wydajności urządzeń od A do A++

Jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła?
Chcesz otrzymać wstępną ofertę?