Skip to content

O firmie

– przede wszystkim ludzie
Dostarczamy nowoczesne technologie i rozwiązania z branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i instalacyjnej naszej kadry technicznej, w tym doświadczenie w montażach dużych i małych instalacji fotowoltaicznych oraz w montażach i modernizacjach instalacji grzewczych opartych na kotłach, pompach ciepła czy innych energooszczędnych rozwiązaniach, skłoniło nas do budowania własnej marki Extra Energia, która będzie się kojarzyć z rzetelnością, zaufaniem i zadowoleniem Klienta.  

Obsługujemy kompleksowo zarówno inwestorów prywatnych jak i komercyjnych, zapewniając doradztwo techniczne, projekt, montaż i serwis, a nasze doświadczone ekipy montażowe są przeszkolone z zakresu montażu, obsługi i serwisu oraz w pracach na wysokości.

W ofercie asortymentowej Extra Energia znajdują się produkty sprawdzone, znanych producentów, głównie z dłuższymi gwarancjami produktowymi. Pracujemy narzędziami najwyższej jakości. Przy wykonywaniu zleceń stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości.

Posiadamy ubezpieczenie OC, uprawnienia UDT, SEP.

Naszym celem jest absolutne zadowolenie klienta, potwierdzone referencjami i poleceniami.

Firma Godna Zaufania_
ps_brown_big
sprawdzona-firma-big
badge-2020-500x500-raw
2021
Profesjonalny sprzedawca
medal_pl_2022
doswiadczenie100

Doświadczenie
Ciągły rozwój oferty i technologii solarnych, który śledzimy z uwagą, pozwala nam dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostarczać im wysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązania z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii.

kompleksowosc100

Kompleksowość
Najwyższą jakość obsługi i zadowolenie zapewniamy poprzez indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania.

jakość100

Jakość
Nie oferujemy najtańszych rozwiązań, ponieważ inwestycja w Odnawialne Źródła Energii, musi się opierać na jakości i trwałości jej elementów, dlatego nasze zestawy budowane są na markowych urządzeniach o przedłużonej gwarancji.

doradctwo100

Wsparcie
Prowadzimy doradztwo w zakresie doboru elementów i kompleksowych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji grzewczych. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu, również po jego zakończeniu.

montaz100

Serwis i montaż urządzeń
Bardzo ważne jest, aby nasi klienci odczuli prawdziwą rzetelność, uczciwe podejście i szybką realizację zleceń. Naszym partnerom technicznym oferujemy stałą współpracę w zakresie serwisu i przeglądów technicznych instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Skupiamy najlepszych specjalistów z doświadczeniem w branży, rozwijamy ich umiejętności poprzez liczne szkolenia i wsparcie techniczne oraz organizacyjne.

gwarancja100

Gwarancja
Dostarczamy sprzęt z najdłuższymi gwarancjami produktowymi, zapewniającymi bezproblemowe użytkowanie instalacji.

Sprzedajemy najlepsze marki marki produktów PV