Skip to content

Fotowoltaika

Solar-panels-on-the-gable-roof-of-a-beautiful-modern-home

Elektrownia dla DOMU

Zamów audyt i wycenę
Zleć nam dostawę i montaż właściwego zestawu PV.
Skorzystaj z dogodnego finansowania ekokredytem.
Odlicz koszty inwestycji od podatku.
Ciesz się EXTRA ENERGIĄ ze słońca.
Bądź dumny/dumna z dobrej decyzji.
foto2

Elektrownia dla BIZNESU

Produkuj EXTRA ENERGIĘ elektryczną z darmowego słońca.
Uniezależnij swój biznes od skutków podwyżek cen energii.
Wykorzystaj EXTRA ENERGIĘ słoneczną na potrzeby własnego przedsiębiorstwa.
Magazynuj energię u swojego dostawcy energii jako Prosument.
Zadbaj o środowisko i prestiż swojej firmy.
Inwestując, zwiększasz wartość przedsiębiorstwa.
foto1

Elektrownia dla ROLNIKA

Zleć nam montaż instalacji fotowoltaicznej i odlicz 25% wartości inwestycji od podatku rolnego!! (art. 13 Ustawy o podatku rolnym 2017 (Dz.U. 2016, poz. 617)
Wyposaż swoje gospodarstwo w nowoczesną elektrownię słoneczną.
wykorzystaj EXTRA ENERGIĘ ze słońca i nie przejmuj się podwyżkami cen energii.

Instalacje fotowoltaiczne

Panele słoneczne pomagają właścicielom domów jednorodzinnych, przedsiębiorcom oraz rolnikom uniezależnić się od rosnących cen prądu, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich udogodnień wynikających z podłączenia nieruchomości do sieci energetycznej. Fotowoltaika sprawia, że każdego roku województwo śląskie coraz bardziej efektywnie korzysta z odnawialnych źródeł energii, jednocześnie emitując do atmosfery mniej zanieczyszczeń. Z każdym zamontowanym panelem słonecznym poprawia się nie tylko jakość powietrza, ale i stan naszych finansów. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane instalacje fotowoltaiczne pozwalają na praktycznie całkowite uniezależnienie się od energii elektrycznej z sieci. Jednocześnie instalacja może być tak podłączona, żeby pozwalać na przesyłanie nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci i ich późniejszy odbiór na zasadach określonych w umowie zawartej z dostawcą.

Jako firma oferująca panele fotowoltaiczne od lat projektujemy i wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych i rolników z terenu województwa śląskiego. Każdą instalację projektujemy w taki sposób, żeby zapewnić jej jak najbardziej efektywne działanie, a co za tym idzie jak najwyższy zwrot z inwestycji. To wymaga od nas nie tylko bardzo dobrej znajomości rozwiązań dostępnych na rynku, ale przede wszystkim trafnej oceny zapotrzebowania danego obiektu na energię elektryczną w długiej perspektywie czasu. 

Panele słoneczne z dotacją oraz ulgą podatkową

Zamawiając panele fotowoltaiczne w firmie Extra Energia Bielsko-Biała osoby fizyczne mogą skorzystać z ulgi podatkowej na zakup fotowoltaiki oraz dotacji rządowej. Przedsiębiorcy zamawiający instalacje fotowoltaiczne na potrzeby swoich biznesów mogą skorzystać z dostępnych dotacji na fotowoltaikę dla firm, podczas gdy rolnicy indywidualni z subwencji dla gospodarstw rolnych. To wszystko sprawia, że fotowoltaika jest rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla każdego, kto chce korzystać z zalet własnej elektrowni słonecznej.

Fotowoltaika: Bielsko-Biała, województwo śląskie, okolica

Siedzibą naszej firmy jest miasto Bielsko-Biała. To tutaj zaczęliśmy realizować nasze instalacje fotowoltaiczne na rzecz klientów indywidualnych, mniejszych i większych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Z czasem nasza wiedza i doświadczenie, a także wysoka jakość oferowanych paneli fotowoltaicznych pozwoliły nam uzyskać pozycję jednego z liderów fotowoltaiki na wojewódzkim rynku. Obecnie instalacje fotowoltaiczne realizujemy na terenie całego województwa śląskiego oraz sąsiadujących do niego, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów prywatnych i biznesowych. Obok paneli słonecznych naszym Klientom oferujemy również inne rozwiązania umożliwiające korzystanie z darmowej i odnawialnej energii z otoczenia. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują m.in. pompy ciepła


Osoby zainteresowane panelami fotowoltaicznymi oraz innymi sposobami na pozyskiwanie taniej energii z otoczenia zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego systemu.

ZAKUP FOTOWOLTAIKI I POMP CIEPŁA NA KREDYT

kredyt z niską ratą aż do 120 rat w ALIOR BANK

Alior-Bank-logo

ZAMIEŃ OPŁATY ZA ENERGIĘ NA RATĘ KREDYTU!!

kredyt do 84 rat w SANTANDER CONSUMER BANK

Santander_Consumer_Bank_

BEZ PROWIZJI

KREDYT nawet na 120 rat

BEZ PIERWSZEJ WPŁATY